Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
PO-PA 9:00-17:00 h
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Chovatelský klub CatZone

Chovatelský klub CatZone

 

CHOVATELSKÝ KLUB CATZONE

………………… užijte si speciální nabídky, slevy a možnost prezentace na našem e-shopu.

Jste registrovanými, AKTIVNÍMI, chovateli kočiček a libí se vám naše výrobky a chcete zařadit nějaký produkt do výbaviček pro koťátka? Vyzdobit si výstavní klec dle vašich představ ? Tak jste tu správně.

Nabízíme potisk, popřípadě výšivku na naše výrobky s vaším logem, názvem CHS, jménem koťátka atd. Dále i možnost prezentace vaší CHS na hlavní stránce našeho e-shopu. Popřípadě se podílet na novinkách.

Co proto můžete udělat?

  • Registrujte se na našem e-shopu, prozatím nic neobjednávejte. Napište mi e-mail, že jste chovatel a název vaší CHS, kde jste registrovaní a popřípadě odkaz na vaše www stránky. CHS které neznáme si budeme ověřovat. U registrace vám nastavím  slevu 10%, kterou můžete uplatnit na naše výrobky. (Sleva se nevztahuje na zlevněné, akční zboží a na zboží, které není naší výrobou např. potravinové doplňky atd.) Abyste mohli slevu uplatnit, je nutné objednávat vždy po přihlášení. 

 

  • Vyberte si výrobek, který chcete, v případě potisku nebo výšivky, změny barevné kombinace je nutné vše konzultovat před objednáním na e-mailu catzone@seznam.cz, nebo po tel. +420 777671377

 

Výbavička je vizitkou vaší chovatelské stanice, od nás obdržíte ručně šité zboží v té nejvyšší kvalitě, zpracované jen profesionály v oboru.

A jako bonus vám nabízíme možnost prezentace vaší chs na hlavní stránce e-shopu.  Když nám zašlete kvalitní fotografii vašich kočiček, koťátek s našimi výrobky, námi vybranou fotografii zveřejníme po určitý čas na hlavní stránku e-shopu.

Slevy a slevové kupóny se nesčítají.

Vyhrazujeme si právo chovatelský Klub změnit, nebo i trvale zrušit. 

7.5.2022