Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
PO-PA 9:00-17:00 h
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
01.01.2017
Nejčastější dotazy
  Jak mám naučit sphynxe na obleček ? Pro každé zvíře je oblékání nepřirozené a je úplně normální, že ze začátku sphynx přepadává, zkamení, náš Mío ... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Naše skupiny na FB:

SPHYNX MANIA

CatZone & PinkRebel

 

 

 

 

  1. Úvod
  2. O nás
  3. O nás
Vítejte v CatZone

Vítejte v CatZone, ve světě kočiček Sphynx.

Jmenuji se Zdenka Levová a profesí jsem dámská krejčová, láska k šití a ke zvířátkům mě provází celý život a byla jsem k tomu i doma od malička vedena. Mé šití pro zvířátka začalo v roce 2008, kdy jsem začala šít oblečky pro pejsky a mou modelkou byla trpasličí pinčice Bára. V roce 2010 k nám přibyla nahatá kočičí slečna Debbie Angel Sphynx a tou vše začalo… 

Byla jsem první v Evropě, kdo se začal výrobě produktů pro Sphynx věnovat profesionálně. Veškeré střihy jsou mé vlastní a taktéž i zpracování velikostní tabulky pro konfekční šití oblečků. Ze začátku jsem šila jen oblečky a fusáčky na spaní a šila jsme pod značkou FASHION MANIAC FOR SPHYNX a to do roku 2015, poté co jsme začali přidávat do sortimentu pelíšky, jsme název změnili a šijeme pod značkou CatZone.  Koncem roku 2021 jsme vypustili novou značku PinkRebel, která je v plenkách a v budoucnu bude mít zaměření i pro pejsky.

 Sphynx je má láska a snažím se veškeré výrobky konstruovat tak, aby splňovali potřebu bezsrstých plemen, doma mám 6 pomocníků, kteří s láskou a vytrvalostí testují každý produkt, než pustím do světa. Díky mé profesi, znalosti a zálibě v konstrukce střihu , dokáži konstruovat střih na vše.  Naše výrobky, šijeme ručně, tj. celý výrobek šije jedna švadlenka, nešijeme pásovou výrobu. Dáváme přednost kvalitě, před kvantitou, děláme poctivou krejčovinu.

Sphynx je láska a závislost, s radostí říkám že Sphynx jsou kočičky z jiného světa, proto když jsme si v roce 2012 zakládali chovatelskou stanici, jméno  Alien Cat byla jasná volba (momentálně nemáme žádnou chovnou kočičku a koťátka neplánujeme). Miluji jejich povahu a zvídavost.

 

Doufám, že v nabídce naleznete vše, co potřebujete pro vaše sphynxí miminko, máte-li dotaz, potřebujete poradit, nebo si chcete jen popovídat o sphynxících ,můžete mi napsat e-mail , nebo zavolat.

Přeji vám krásný den a budu se těšit na případnou spolupráci

Zdenka Levová